SCHODY

BALUSTRADY I PORĘCZE

do każdego wnętrza


SCHODY
BALUSTRADY I PORĘCZE
do każdego wnętrza

Schody zabiegowe

Schody zabiegowe, wykonane z drewna, metalu i elementami szkła. Schody zabiegowe stosuje się do pomieszczeń o dużej przestrzeni do wykorzystania. Zmieniają kierunek dzięki temu, że część stopni takich schodów ma zmienną szerokość. Można nimi skręcać bez łamania i spoczników.

Tego rodzaju schody  to dość częsty wybór. w przypadku dużych i przestrzennych domów. W związku z łamanym kształtem, zajmują dużo miejsca i niestety nie w każdym domu można je zamontować. Często występują jako dwubiegowe, czasami z dodatkowym podestem, spocznikiem.

Zlecane tylko w dużych domach. Rozmiary schodów zabiegowych powodują, że ich montaż w małych budynkach jest niemożliwy. Warto zauważyć, że idealnie komponują się do dużych i przestronnych domów i nie wynika to tylko z wygody, schody zabiegowe stanowią dodatkowy element konstrukcyjny dla stropów w dużym domu, gdzie każda dodatkowa podpora jest idealnym rozwiązaniem.

Na każdym etapie współpracy służymy radą i pomocą w wyborze najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb produktu.

Zdjęcia wybranych realizacji schodów znajdziecie Państwo na dole strony.

Pomiary wykonujemy na terenie całego kraju – GRATIS !    tel. 606888623, kontakt@oinfo.pl


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/users/kamin502/public_html/domains/schody.oinfo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!