SCHODY

BALUSTRADY I PORĘCZE

do każdego wnętrza


SCHODY
BALUSTRADY I PORĘCZE
do każdego wnętrza

Schody półkowe

Schody półkowe, wspornikowe to schody których stopnie są montowane bezpośrednio do ściany nośnej budynku. Konstrukcja daje złudzenie lekkości i unoszenia się w powietrzu. Brak stelaża i dodatkowych balustrad dodaje im nowoczesności, minimalizmu, a całemu wnętrzu nowego oblicza. Perfekcyjne wykonanie i technologia, lekkość, a także oszczędność miejsca to zaleta schodów półkowych. Schody półkowe zachwycą prostotą i futurystycznym wyglądem.

Schody półkowe zajmują mało miejsca oszczędzają przestrzeń domu. Technologia wykonania schodów bolcowych w porównaniu z tradycyjnymi schodami to oszczędność. Dzięki temu, że nie jest potrzebna konstrukcja stalowa, czyli stelaż schodów. Niektóre projekty schodów wspornikowych nie posiadają  poręczy i balustrad, co powoduje, że ilość potrzebnego miejsca do montażu jest minimalna Schody tego typu to idealne rozwiązanie domów dysponujących niewielką powierzchnią.

Niewątpliwą  zaletą, dla wielu klientów kluczową przy wyborze schodów jest ich cena. Rezygnacja z wielu elementów konstrukcyjnych, metalowych wsporników, stelaży itp można bardzo ograniczyć liczbę materiałów potrzebnych do ich produkcji, a to daje w końcowym efekcie obniżkę kosztów i ceny schodów półkowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!